اثر فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات

اثر: فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات ریاست جمهوری اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه چیز خوب است/ بعضی بدون شایعه نمی‌توانند زندگی کنند، مثل ترامپ! ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال کشور عزیزمان ایران راجع به بازی برگشت تیمش با ذوب‌آهن گفت: همه چیز خوب هست. قبلا هم گفته بودم فوتبال می‌تواند تعریفی از هویت در تمام د

همه چیز خوب است/ بعضی بدون شایعه نمی‌توانند زندگی کنند، مثل ترامپ! ، شفر

شفر: همه چیز خوب است/ بعضی بدون شایعه نمی توانند زندگی کنند، مثل ترامپ!

عبارات مهم : شایعات

سرمربی تیم فوتبال استقلال کشور عزیزمان ایران راجع به بازی برگشت تیمش با ذوب آهن گفت: همه چیز خوب هست. قبلا هم گفته بودم فوتبال می تواند تعریفی از هویت در تمام دنیا باشد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از مصاف استقلال و ذوب آهن گفت: اول از همه قهرمانی تیم فوتسال بانوان کشور عزیزمان ایران را تبریک می گویم. همه چیز خوب هست. قبلا هم گفته بودم فوتبال می تواند تعریفی از هویت در تمام دنیا باشد.

او افزود: این آخرین بازی فصل ماست. این فرصتی است جهت نگاه کردن به گذشته. حدود ۸ ماه است که من در استقلال کار می کنم. بازی فردا مهم است و باید برنده شویم. دیشب هم یک خبر از یکی از مسئولان تیم گرفتم که این بازی مهم است و باید برنده شویم. ما از ۳۱ بازی که انجام دادیم، ۲.۱۶ امتیاز گرفته ایم. از لحاظ پیشرفت در جدول باید بگویم که عالی ترین بوده ایم. ما مشکلاتی داریم ولی امیدوارم ببریم و به مرحله بعدی برویم. همه بازیکنان می خواهند برنده شوند و به مرحله بعدی بروند. من مطمئنم ورزشگاه پر می شود و هواداران از ما حمایت می کنند. ما عالی ترین هواداران را در آسیا داریم و امیدوارم با کمک آنها افزایش کنیم.

همه چیز خوب است/ بعضی بدون شایعه نمی‌توانند زندگی کنند، مثل ترامپ! ، شفر

سرمربی استقلال ادامه داد: امروز آخرین تمرین ما انجام می شود. هنوز دقیقا مشخص نیست چه می کنیم. شاید ابراهیمی برگردد. باید با فکرمان بازی کنیم و باهوش عمل کنیم. باید حریف را تحت فشار بگذاریم. امیدوارم بعد از بازی همه تیم و هواداران ما خوشحال باشند و بعد از آن بتوانیم استراحت کنیم چون من هم نیاز به استراحت دارم. من راجع به تیمم و روحیه تیمی مان مطمئن هستم. هنوز ۱۱ بازیکن فردای ما جهت خود من مشخص نیست.

او در پاسخ به سوالی راجع به تک مهاجم بازی کردن تیمش و این که آیا قبول ندارد با یک مهاجم احتمال گلزنی کمتر هست، گفت: موفقیت استقلال تنها موفقیت من نیست و همکارانم هم در آن حاضر هستند. تیم ما زیاد از ۱۰۰ درصد وجودش را می گذارد. در بازی قبلی تیام مصدوم بود. در تیمه اول دو، سه وقت عالی داشتیم که گل نشد. پاس آخر و زدن ضربه نهایی ما خوب نبود. نشانه همه و کادرفنی ما این است که استقلال را نه فقط در کشور عزیزمان ایران بلکه در آسیا در سطح بالایی قرار دهیم و این زمانی ممکن است که همه در کلوب در یک مسیر باشند و یک نشانه داشته باشند. امیدوارم پرسشها ما در هشت ماه گذشته، سال بعد نباشد چون باعث خستگی می شود. باید ببینیم فردا چه می شود. با کادر فنی می نشینیم و بازی ذوب آهن را نگاه می کنیم. راجع به آن صحبت می کنیم چون کارمان تمام نشده هست. باید منتظر شرایط ابراهیمی هم باشیم. مطمئنم فردا تیم ما با حمایت هواداران بازی می کند و می توانیم بازی را عوض کنیم. ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و باید مدافعان این تیم را تحت فشار بگذاریم. باید خونسرد باشیم تا گلزنی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال کشور عزیزمان ایران راجع به بازی برگشت تیمش با ذوب‌آهن گفت: همه چیز خوب هست. قبلا هم گفته بودم فوتبال می‌تواند تعریفی از هویت در تمام د

شفر راجع به برنامه اش جهت بازی با ذوب آهن عنوان کرد: من این شرایط را در کارلسروهه داشتم. بازی رفت را به والنسیا باختیم. آنها تیم اول اسپانیا بودند. همه بازیکنان ما فقط به برد فکر می کردند. یک مهاجم ما در آن بازی چهار گل زد. بازیکنان ما باید به خودشان باور داشته باشند. تیم ما الان از عالی ترین تیم هایی است که داشته ام. ما از وقت گرم کردن آماده می شویم و از هوادارانمان می خواهم که بیایند. آنها هر لحظه فوق العاده بوده اند. شرایط ما خوب است و باید تلاش کنیم. بازی رفت یکی از عالی ترین بازی های ما بود. مسئله این بود که داریوش بعد از ۲۰ دقیقه مصدوم شد. ما نباید خطای فرزند گانه اطراف محوطه جریمه مرتکب شویم و باید با فکر و صبر و تحمل بازی کنیم.

او راجع به غیبت شجاعیان و کم شدن سرعت تیمش افزود: من فکر می کنم اسماعیلی بازیکن سرعتی هست. ما برنامه ریزی خود را داریم.

سرمربی استقلال راجع به شایعه اخراج غفوری از تیمش گفت: اگر بخواهم راجع به تمام شایعات حرف بزنم باید شش روز این جا بنشینم و فقط راجع به آنهاصحبت کنم. فکر کنم بعضی بدون شایعات نمی توانند زندگی کنند. مثل بعضی صحبت هایی که ترامپ می کند و شایعه است.

همه چیز خوب است/ بعضی بدون شایعه نمی‌توانند زندگی کنند، مثل ترامپ! ، شفر

وی در آخر راجع به شایعات اطراف تیمش گفت: ما باید راجع به فوتبال و پرسشها جدی صحبت کنیم نه شایعات. نام استقلال از همه افراد بالاتر است و همه باید جهت استقلال کار کنند. استقلال یک برند هست. ما عاشق استقلال هستیم. همه باید جهت این برند تلاش کنند. من افتخار می کنم که استقلال دوباره برگشت. کار سخت این است که استقلال را در شرایط سخت حفظ کنیم. اگر ببینم کسی جهت استقلال کار نمی کند، شاید اسمش را فردا بگویم.

واژه های کلیدی: شایعات | فوتبال | استقلال | هواداران | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog