اثر فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات

اثر: فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات ریاست جمهوری اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منچستریونایتد به دنبال آزارد

ژوزه مورینیو قصد دارد 90 میلیون پوند جهت خرید ادن آزار، ستاره چلسی بپردازد. در این صورت، این گران‌ترین انتقال جهت باشگاه‌های لیگ برتر خواهد بود.

منچستریونایتد به دنبال آزارد

منچستریونایتد به دنبال آزارد

عبارات مهم : میلیون

ژوزه مورینیو قصد دارد 90 میلیون پوند جهت خرید ادن آزار، ستاره چلسی بپردازد. در این صورت، این گران ترین انتقال جهت کلوب های لیگ برتر خواهد بود.

به گزارش ایلنا، مربی منچستریونایتد بر این باور است که می تواند رقیبانی مانند رئال مادرید و پاری سن ژرمن را کنار بزند و این بازیساز برجسته بلژیکی را به یونایتد ببرد. آزار 26ساله پیشنهاد چلسی جهت تمدید قرارداد را نپذیرفته و در اندیشه گزینه های پیش رویش هست. چلسی به او پیشنهاد دستمزد 300 هزار پوند در هفته را داده بود که با موافقت او همراه نشد.

منچستریونایتد به دنبال آزارد

از سوی دیگر، زین الدین زیدان، مربی رئال مادرید آزار را نشانه مهم خود در بازار نقل و انتقالات می داند. گزارش ها در اسپانیا حاکی از آن است که او ممکن است بعد از جام جهانی 2018، راهی رئال شود ولی مورینیو اعتقاد است آزار قطعه گمشده پازل منچستریونایتد است.

این بازیکن که با قیمت 32 میلیون پوند از لیل به چلسی رفت، از ستارگان تیمی بود که در فصل 2015-2014 با مورینیو فاتح لیگ برتر شد. او یکی از بازیکنانی است که مورینیو در هنگام اخراجش از چلسی رابطه چندان خوبی با او نداشت ولی در هر حال آقای خاص می خواهد او را از چلسی به خدمت بگیرد. یونایتد در حال حاضر رکورد گران ترین خرید کلوب های لیگ برتری را در اختیار دارد. آنها در سال 2016 مبلغ 89 میلیون پوند جهت خرید پوگبا پرداختند. یونایتدی ها همچنین در تابستان 75 میلیون پوند به اورتون دادند تا روملو لوکاکو را از این تیم به خدمت بگیرند و بسته به شرایط، ممکن است مبلغ پرداختی آنها تا 90 میلیون پوند هم اوج برود.

ژوزه مورینیو قصد دارد 90 میلیون پوند جهت خرید ادن آزار، ستاره چلسی بپردازد. در این صورت، این گران‌ترین انتقال جهت باشگاه‌های لیگ برتر خواهد بود.

واژه های کلیدی: میلیون | مورینیو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog