اثر فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات

اثر: فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات ریاست جمهوری اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اصفهان آتش سوزی در 2 هزار متر مربع مزارع کشاورزی مبارکه

2 هزار متر مربع از مزارع گندم و جو واقع در صحرای دشتچه،حدفاصل ایستگاه آتشنشانی و سرارود مبارکه روز جمعه گذشته در آتش سوخت.

آتش سوزی در 2 هزار متر مربع مزارع کشاورزی مبارکه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،کیومرث مختاری مدیر شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مبارکه گفت: در پی اعلام وقوع این آتش سوزی به مرکز 125 نیروهای آتش نشانی شهرداری مبارکه به محل اتفاق اعزام و با تلاش این نیروها از گسترش و سرایت آتش به مزارع همجوار جلوگیری شد.

وی گفت: با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی و کمک های مردمی، از سرایت آتش به سایر مزارع جلوگیری و بعد از مدت کوتاهی آتش خاموش شد.
مختاری با بیان اینکه بی احتیاطی یکی از کشاورزان منطقه و نیز وزش باد ضعیف باعث وقوع این اتفاق شده است بود اظهار کرد: در صورت اطلاع نیافتن به موقع کشاورزان و عدم حضور به موقع نیروهای شرکت آتش نشانی فاجعه ای عظیم جهت محصولات کشاورزی این منطقه رخ می داد.
وی با بیان اینکه مردم و کشاورزان باید موارد ایمنی را رعایت کنند و از آتش زدن مزارع جلوگیری کنند، اظهارکرد: میزان خسارات ناشی از این آتش سوزی از سوی کارشناسان در دست بررسی است.
مختاری اضافه کرد : کشاورزان باید از روشن کردن آتش و انداختن ته سیگار روشن در اطراف مزارع و همچنین از آتش زدن بقایای محصول بعد از برداشت خودداری کنند

وی عنوان کرد: هرساله بخشی از کشتزارهای گندم و جو قبل و بعد از برداشت دچار آتش سوزی می شود که خسارت مالی فراوانی را به کشاورزان وارد می کند.

عبارات مهم : جلوگیری

شهرستان مبارکه با 143 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: جلوگیری | آتش نشانی | اصفهان | آتش سوزی مزارع کشاورزی | مبارکه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog