اثر فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات

اثر: فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات ریاست جمهوری اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اصفهان برگزاری ایده شو بهینه سازی مصرف با عنوان درعلوم فنی و مهندسی دراصفهان

بیست و هشتمین مناسبت ‘ایده شو’ (ایده پردازی فناورانه) با عنوان بهینه‌ سازی مصرف در علوم فنی و مهندسی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

برگزاری ایده شو بهینه سازی مصرف با عنوان درعلوم فنی و مهندسی دراصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اعلام کرد: بیست و هشتمین مناسبت ایده شو با معرفی پنج ایده برتر در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

سروش صدری پور با ایده ‘نان (و) تکنولوژی’، نسیبه امینی با ایده ‘ساخت پدهای کولر آبی با استفاده از لایه نشانی زئولیت بر روی ضایعات کارخانجات نساجی’ و بهزاد صادقیان با ایده ‘سیستم حفاظت کاتدی ICCP هوشمند’ به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین احسان کریمی با ایده ‘هیدروکولینگ ژنراتورهای توان اوج با استفاده از روش ریفورمر’ و محمد امیدی با ایده ‘افزایش کارکرد حرارتی و کم کردن آلاینده با استفاده از یک جسم متخلخل’ به ترتیب حائز رتبه چهارم و پنجم این مناسبت شدند.

عبارات مهم : اصفهان

آدرس پایگاه اینترنتی مناسبت ایده شو جهت آگاهی از برنامه های آن startupevent.ir هست.
ایده شو رویدادی است که به وسیله شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با همکاری شرکت ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به صورت ماهانه برگزار می شود و در آن ایده پردازان با طرح ایده های نوآورانه، ایده خود را از لحاظ عامه پسند بودن جهت حضار و قانع کننده بودن جهت داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه اندازی یک کسب و کار می سنجند.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اصفهان | استفاده | دانشگاه | برگزاری ایده شو بهینه سازی مصرف | درعلوم فنی و مهندسی | در دانشگاه صنعتی اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog