اثر فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات

اثر: فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات ریاست جمهوری اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز انتخابات با صداقت و شفافیت مسیر اعتلای کشور را ادامه دهیم ، قرار ما با مردم در سفرها این بود قولی بدهیم قابل عمل باشد

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما از روز اول با هم تصمیم گرفتیم با صداقت و راستگویی و شفافیت مسیر اعتلای کشور را ادامه دهیم.

با صداقت و شفافیت مسیر اعتلای کشور را ادامه دهیم ، قرار ما با مردم در سفرها این بود قولی بدهیم قابل عمل باشد

به گزارش گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز شنبه ( 9اردیبهشت ماه) در نخستین سفر تبلیغاتی خود به کرمان در جمع مردم این استان گفت: امروز دیگر ملت ما بعد از این همه ایستادگی نشان داده که شعار دادن و وعده های بی پایه دادن نمی تواند گوش شنوایی درمیام مردم فهیم کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

عبارات مهم : انتخابات
وی افزود: ما باید راهمان را ادامه دهیم، راه ما راه آزادی هست؛ ما نخواهیم گذاشت بار دیگر فضای امنیتی بر دانشگاه های ما حکم فرما شود.

روحانی تصریح کرد: اگر حمایت شما نبود به هیچ عنوانی در این مدت توفیقی به دست نمی اوردیم، در این مدت بارها روبه روی ما ایستادند تا مردم از شبکه مجازی استفاده نکنند.

وی ادامه داد: هر روز فشار آوردند تا همه اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را فیلتر کنند، حالا در موقع گزینش پیشتاز در استفاده از اینترنت هستند، اگر چیز بدی بود خوب جهت شما هم باید بد باشد، اگر ابزار خوبی جهت شما است آیا جهت مردم ما نباشد؟

روحانی گفت: ما راهمان را با هم شروع کردیم باهم ادامه می دهیم و با هم به مقصد نهایی خواهیم رساند

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: به من تذکر دادند آیا فقط از سیرجان و رفسنجان نام بردم، از جیرفت، عنبراباد، کهنوج، شهربابک، زرند، بردسیر، بافت و رابر و ارزوئیه نام نبردم؛ من عرض سلام به همه مردم قهرمان استان کرمان دارم.

وی ادامه داد: امروز روز آینده ماست. در مسير مهمی در حرکتیم. عده ای می خواهند از وسط راه برگردیم. ما به آنها می گوییم برنمی گردیم؛ عده ای می خواهند وسط راه متوقف شویم. ما متوقف نمی شویم، آیا از راهمان برگردیم؟

روحانی افزود: راهمان این بود كه جهت نخستین استان کشور عزیزمان ایران آب دریای عمان شیرین شده است وارد استان شود، ما تصمیم گرفتیم در این استان سرمایه گذاری زیاد کردن یابد؛ هزار تفاهم نامه در سه سال به وسیله مسئولین امضا شده است هست، تاکنون 16 هزار میلیارد تومان به بهره برداری رسيده است.

روحانی با بیان اینکه می گویند آیا در ماههای آخر طرح هارا افتتاح می کنید؟ اظهار داشت: قرار ما با مردم در سفرها این بود قولی بدهیم قابل عمل باشد. تا آخر دولت به افتتاح برسد. حالا می گویند افتتاح نکنید؛ اینها فکر می کنند طرح هزار میلیاردی که امروز افتتاح می شود دیروز کلنگ خورده؛ این مردم سه سال و نیم تلاش کردند.

وی افزود: ما غیر از سرمایه داخلی می خواهیم سرمایه خارجی را هم به کشور بیاوریم تا جهت مردم و جوانان شغل درست کنیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در استان کرمان در دولت یازدهم سه میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب شده است و هزار و ۳۸۷ میلیون یورو سرمایه گذاری شده است است.

روحانی خطاب به مردم کرمان بیان داشت: در این چند سال در سایه وحدت و تلاش و زحمت بخش های عمومی و شخصی و مسئولین استان و همراهی و همفکری امام جمعه محترم تان صادرات ما در استان پنج میلیارد دلار بوده است.

وی گفت: ما راهی که گزینش کردیم جهت اجرای حقوق شهروندی هست. بعضی فکر می کنند حقوق شهروندی روی کاغذ است و اجرا نمی شود.

روحانی خاطر نشان کرد: من به آنها که از حقوق شهروندی خوشحال نیستند و میگویند به مردم آزادی ندهید، زنان در فعالیت اجتماعی نباشند، می گویم اگر این مردم بار مسئولیت دولت دوازدهم را بر دوش این خادم خود گذاشتند بدانند حقوق شهروندی مو به مو اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: ما اجازه نمی دهیم حقوق شخصی مردم تضعیف شود، اجازه نقض آن را نمی دهیم، اجازه نمی دهیم بی قانونی ادامه یابد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: با حمایت مجلس که امروز هماهنگی بهتری داریم راه حقوق ملت را ادامه می دهیم.

وی افزود: من به شما قول می دهم همینجا من سخن می گویم و شما مطالبات را می گویید خبر شما را درک می کنم و با همه توان همه تلاشم را جهت آن به کار خواهم گرفت؛ ما باید آنچه در قانون اساسی، فصل سوم جهت حقوق ملت کشور عزیزمان ایران آمده تا اجرای اخرین خط آن از پا ننشینیم.

روحانی بیان داشت: وعده گاه ما کنار صندوق آراست، ما می خواهیم آزادی را ادامه دهیم . ما می خواهیم امنیت مردم محور را ادامه دهیم، می خواهیم آرامش باقی بماند، ما درپی سر بلندی کشور عزیزمان ایران هستیم.

وی گفت: ما مسیر عدالت و اعتدال و اصلاحات را رها نخواهیم کرد، ما از روز اول با هم تصمیم گرفتیم با صداقت و راستگویی و شفافیت مسیر اعتلای کشور را ادامه دهیم. اگر دروغ جای خود را پیدا کند پیشرفت از این کشور رخت می بندد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ما سالها امار دروغ و نادرست، حرف های دروغ را شنیدیم ودیديم کشور ما در مسیر پرتگاه قرار گرفت. امروز ملت ما اماده ی شنیدن دروغ تازه در کشور نیست.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: انتخابات | حسن روحانی | استان کرمان | سرمایه گذاری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی | روحانی | روحانی در کرمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog