اثر فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات

اثر: فرانسه میلیون فرانسه فرانسوی انتخابات ریاست جمهوری اتحادیه اروپا انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز سیاسی 10 هزار ایرانی واجد شرایط در کربلا رای می‌دهند ، برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کربلای معلا

سرکنسول کشور عزیزمان ایران در کربلا گفت: شرایط برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شهر کربلا مهیاست و طبق آمار 10 هزار واجد شرایط رای‌گیری در کربلا حضور دارند.

10 هزار ایرانی واجد شرایط در کربلا رای می‌دهند ، برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کربلای معلا

میرمسعود حسینیان سرکنسول جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در کربلا معلی در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری در کربلا همچون سایر نقاط دنیا در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد.
حسینیان افزود: در کربلا باتوجه به حضور حدود 700 خانواده ایرانی که البته زیاد زن های ایرانی متزوج از مردان عراقی هستند و نیز حضور قریب به 6هزار زائر در چارچوب شرکت شمسا و حداقل همین مقدار زائر آزاد در مجموع در روز رای گیری حداقل 12 تا 14 هزار ایرانی در کربلا حضور دارند که حدس براین است که با توجه به شرایط سنی و … حدود 10 هزار واجد شرایط شرکت در انتخابات در کربلا حضور داشته باشند.
سرکنسول جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در کربلا با بیان اینکه به همین منظور 4 شعبه اخذ رای در کربلا در نظر گرفته شده است که شعبه مهم و اول در کنسولگری و 3 شعبه در 3 هتل در 3 نقطه حضور زوار ایرانی مستقر خواهند شد، تصریح کرد: باتوجه به عضویت اینجانب در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات خارج از کشور علاوه بر ریاست ستاد اجرایی کربلا به عنوان سرکنسول، جلساتی در این زمینه اماکن صندوقها، روسا، معاونین، ناظران و منشیان صندوق ها تعیین و احکام مورد نیاز صادر شده است است.

عبارات مهم : ایران

حسینیان با اشاره به اینکه از همکاری ارگانهای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در کربلا همچون ستاد بازسازی، بعثه مقام معظم رهبری، شمسا، حج و زیارت و سایر نهادها در این زمینه استفاده شده است هست، تاکید کرد: با حکومت محلی کربلا هماهنگی های مورد نیاز درجهت امنیت صندوقها صورت گرفته و با وصول امکانات مورد نیاز آمادگی کامل اگر خدا بخواهد جهت برگزاری این انتخابات وجود دارد.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی از طریق وسایل ارتباطی محلی صورت خواهد گرفت و به طریق مقتضی محل و ساعات رای گیری به اطلاع زوار محترم خواهد رسید.
سرکنسول کشور عزیزمان ایران در کربلا خاطرنشان کرد: تمامی مسئولان صندوقها با بی طرفی کامل و با عنوان امانتداری رای مردم، در این انتخابات همکاری می کنند و امیدواریم هرآنچه صلاح دین و دنیای ملت مسلمان کشور عزیزمان ایران است در نتیجه این انتخابات حاصل شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | کربلا | ایرانی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | میرمسعود حسینیان | سرکنسول کشور عزیزمان ایران در کربلا | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog